Sierż. szt. Dariusz Surowiecki – starszy dzielnicowy kamieńskiej Policji, za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych, wysoką efektywność i zaangażowanie, został wyróżniony i nagrodzony. W imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie nadinsp. Jacka Cegieły, promesę wręczył mu Komendant Powiatowy Policji w Kamieniu Pomorskim mł. insp. Leszek Nowak.

W piątek (15.11.2019 r.), w Komendzie Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego wyróżniony i nagrodzony przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie nadinsp. Jacka Cegiełę, został sierż. szt. Dariusz Surowiecki. W imieniu Komendanta Wojewódzkiego promesę wręczył mu Komendant Powiatowy Policji w Kamieniu Pomorskim mł. insp. Leszek Nowak.

Ponadto, mł. insp. Nowak podziękował funkcjonariuszowi za profesjonalne reprezentowanie macierzystej jednostki w wojewódzkich oraz krajowych zawodach „Dzielnicowy Roku 2019”. Pogratulował mu także zajęcia I miejsca w konkurencji strzeleckiej, podczas zmagań ogólnopolskich.

źródło:
Rzecznik KPP w Kamieniu Pomorskim