1

W nadchodzący weekend kolejne dwa konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich. Niebywałe sukcesy polskich skoczków rozbudziły apetyty polskich zawodników, a także kibiców przed kolejnymi startami w Zakopanem. Na adres naszej redakcji otrzymaliśmy od jednego z Czytelników zdjęcie lokalnej prasy, która na okładce prezentuje baner z Kamienia Pomorskiego.

W Zakopanem – po raz pierwszy historii – polska ekipa wystąpi w konkursie drużynowym w żółtych plastronach liderów Pucharu Narodów. Biało-Czerwoni będą chcieli powtórzyć wynik z Klingenthal, kiedy odnieśli historyczne zwycięstwo. Przed rokiem w Zakopanem, gdy nasza reprezentacja znajdowała się w kryzysie, Polacy zajęli trzecie miejsce.

W sobotę (godz. 16) na Wielkiej Krokwi imienia Stanisława Marusarza odbędzie się rywalizacja drużyn, a w niedzielę (godz. 16) konkurs indywidualny. Zachęcamy wszystkich kibiców, którzy spędzą nadchodzący weekend kibicując polskim skoczkom do nadsyłania zdjęć z Zakopanego – kontakt@kamienskie.info , 883 270 113 lub drogą Facebookową.

————-

received_1189055207796454Golczewo już gotowe do kibicowania pozdrawia z Zakopanego!

——–

20170120_171505(0)

Kibice z Kamienia już czekają na naszych skoczków