ulotka 1

Już w najbliższy piątek (22.07) o godz. 15:00 odbędzie się spotkanie organizacyjne oraz pierwsze zajęcia w ramach wakacyjnych warsztyów teatralnych z GOKiSem . W każdy kolejny dzień warsztatowy (23.07 – 29.07) zajęcia odbywać się będą w godzinach 11:00 – 15:00. W sobotę 30.07 planujemy wraz z uczestnikami zaprezentować wszystkim chętnym spektakl, który będzie efektem tygodniowej pracy warsztatowej.
Zapraszamy do udziały wszystkich chętnych w wieku od 11 do 18 lat. Umiejętności i doświadczenie nie grają roli. Uwaga! Warunkiem uczestnictwa dyspozycyjność podczas WSZYSTKICH dni warsztatowych.

TEATRALNE LATO Z GOKiSem
To wszechstronne, intensywne warsztaty teatralne dla młodzieży. Uczestnicy zostaną członkami laboratorium teatralnego, w ramach którego będą współpracować w tworzeniu teatru od podstaw: od konstrukcji scenariusza, przez zadania aktorskie, tworzenie scenografii i kostiumów, po dokumentację i promocję działań. Warsztaty zostaną zwieńczone wydarzeniem finałowym w postaci spektaklu plenerowego.

JAK SIĘ ZAPISAĆ
Wystarczy przyjść do GOKiSu w najbliższy piątek (22.07) o godzinie 15:00 na spotkanie organizacyjne. Podczas spotkania uczestnicy otrzymają karty zgłoszeniowe do wypełnienia.

PROWADZĄCY
Instruktorzy Teatralnego Lata to osoby od lat związane z teatrem alternatywnym i plenerowym (m.in. z teatrem Biuro Podróży). W swoich działaniach wykorzystują elementy sztuki cyrkowej. Za swój cel postawili sobie zaszczepić w uczestnikach Lata interdyscyplinarne, wszechstronne spojrzenie na teatr.

Warsztaty są bezpłatne
Rozwiewanie wątpliwości po numerem 512 786 445

Partnerzy projektu: Zespół Szkół Publicznych w Golczewie oraz Restauracja Herbowa.

GOKiS