Przed nami święto wszystkich łasuchów! Już w najbliższy czwartek przestaniemy liczyć kalorie, zatracając się w smaku przepysznych pączków. Wspólnie z Ciastkarnią – Piekarnią Wiesława Żelka przygotowaliśmy dla naszych Czytelników kolejny konkurs. Do wygrania pięć paletek pączków do skonsumowania z najbliższymi lub znajomymi.

W tym roku tradycyjnie w piekarni Wiesława Żelka będzie można nabyć pączki z adwokatem, budyniem, nadzieniem owocowym, powidłami, czekoladą. Praca nad ich produkcją odbywa się w zakładzie w Golczewie oraz Kamieniu Pomorskim – Nasi pracownicy realizują wszystkie zamierzenia i mam nadzieję, że pączki będą bardzo dobre i będziecie Państwo z nas zadowoleni – podkreśla Wiesław Żelek.

Dla wszystkich tych, którzy zdecydują się wziąć udział w kolejnym konkursie przygotowanym przez naszą redakcję we współpracy z Ciastkarnią Piekarnią Wiesława Żelka przewidzieliśmy nagrodę. Wystarczy polubić poniższe zdjęcie, a w komentarzu na naszym Facebookowym profilu napisać ile pączków zjecie w tym roku w tłusty czwartek. Dodatkowo oznaczcie, z kim chcielibyście je zajadać. Listę nagrodzonych podamy o godzinie 23. Pączki będą do odbioru w Piekarni Wiesława Żelka przy ulicy Wolińskiej w Kamieniu Pomorskim

Kliknij tu i wejdź na nasz profil —> polub ten post —> Oznacz znajomych, z którymi chciałbyś zjeść pączki —> wygraj nagrodę – paletkę pysznych pączków!

Pączki wygrywają:

Kasia Bęgowska
Zbigniew Borczyk
Anna Piwońska
Kuba Róża
Artur Lalak

Będą one do odbioru w czwartek w Piekarni – Ciastkarni Wiesława Żelka przy ulicy Wolińskiej w Kamieniu Pomorskim.