Jest wizualizacja! Tak będą wyglądały 112-metrowe wieże widziane z ulicy Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach. 33 kondygnacyjne wieże będą miały wiele atrakcji, z których na szczególną uwagę zasługuję podniebna i otwarta dla wszystkich kawiarnia, z której będzie się rozpościerał niesamowity widok na niekończący się horyzont.

Obiekty, które w 2011 roku otrzymały zielone światło od Rady Miejskiej od samego początku spotkały się z aprobatą społeczeństwa. Przez okres procedowania planu tj. w okresie 2008-2011, nie były zgłaszane żadne uwagi co do wysokości planowanego obiektu, wręcz przeciwnie – budziły one ogólny entuzjazm, co miało odzwierciedlenie w opiniach wygłaszanych przez mieszkańców na licznych spotkaniach organizowanych w okresie poprzedzającym przystąpienie do prac nad planem zagospodarowania. 

Ponad 30 tysięcy m2 powierzchni użytkowej mieści się na 33 kondygnacjach nadziemnych oraz jednej kondygnacji podziemnej, gdzie będzie znajdował się parking z nowatorskim systemem parkowania wielopoziomowego. Inwestor planuje wykonać piękną, szklaną elewację z lustrzanymi elementami, która będzie pozwalała podziwiać widok z każdego miejsca monumentalnych wież.

fot. siemaszko.pl