Jarosław Specjalski wybrany prezesem spółki Szpital w Kamieniu Pomorskim – dowiedziała się redakcja portalu kamienskie.info. Dla nowego prezesa specyfika kamieńskiego szpitala to nie nowość, bowiem kierował on zarządzaną przez EMC jednostką jako dyrektor kilka lat, zanim w 2015 roku złożył rezygnację.  

O funkcję prezesa aplikowały cztery osoby. Oprócz Jarosława Specjalskiego, nowo powołaną spółką chciały kierować Małgorzata Szewczuk (związana z Fundacją Dom Lekarski Innowacyjna Medyczyna), Jolanta Haraszczuk (prezes Zarządu Spółki szpitalnego centrum medycznego, była dyrektor oddziału regionalnej kasy chorych w Koszalinie), oraz Beata Mazur (związana niegdyś z Bankiem Wolińskim).

Decyzją Zarządu nowo powołaną spółką utworzoną która zajmie się prowadzeniem szpitala pokieruje Jarosław Specjalski. Osoba z pewnością zaznajomiona ze specyfiką działania kamieńskiego szpitala, która przez kilka lat na stanowisku dyrektora kierowała jednostką EMC. W 2015 roku Specjalski zrezygnował w związku ze swoimi osobistymi planami oraz wyjazdem z Polski.