fot-babriel-lubienski3-1

Jakub Zawada w ekspresowym tempie pnie się po szczeblach międzynarodowej kariery. Osiemnastoletni, tegoroczny maturzysta z Kamienia Pomorskiego jeszcze pod koniec wakacji dorabiał w knajpie w jednym z nadmorskich kurortów. Tam został dostrzeżony przez scoutów JMP Agency – agencji modeli ze Szczecina.

jakub-zawada-test1-1

Propozycja współpracy była dla niego ogromnym zaskoczeniem. Nie wierzył że on – chłopak z małej miejscowości ma szanse cokolwiek zdziałać w świecie mody. Okazało się, że może i to bardzo szybko. Już po kilku tygodniach przygotowywania przez Agencje, Jakub wziął udział w kampanii reklamowej najnowszej kolekcji Brachmann Menswear. Berlińskiej projektantki światowej klasy. Potem była publikacja kolejnej berlińskiej sesji w prestiżowym nowojorskim magazynie modowym ELEGANT.

fot-duong-ly-ba-2-1

Po zahartowaniu przed obiektywem, Kuba spróbował swoich sił na wybiegu. Show fryzjerski marki MATRIX a ostatnio stylowy pokaz jednego z wiodących polskich projektantów – Tomasza Ossolińskiego, gdzie zaprezentował się zjawiskowo. Teraz ma na swoim koncie publikacje sesji w topowych pozycjach – Vanity Teen, K Mag, Institute.

fot-babriel-lubienski2-1

Mieszkaniec Kamienia podpisał też kontrakt z jedną z najlepszych agencji z Mediolanu i szykuje się na zbliżający się Fashion Week. W planach jest też wyjazd dalej. Dużo dalej… Następny przystanek Hong Kong.