Ma być największy w Polsce, a kształtem przypominać statek wycieczkowy. Bajeczny pięciogwiazdkowy hotel na 2200 miejsc noclegowych rośnie w oczach! Na potężnej 30 hektarowej nieruchomości, wszystko pojawia się w szybkim tempie!

Jak podkreślał inwestor w trakcie specjalnie zwołanej konferencji prasowej, wybrał najpiękniejsza lokalizację na polskim wybrzeżu, aby spełnić swoje ostatnie marzenie jakim jest budowa hotelu nad morzem. Marka Gołębiewski znana jest w naszym kraju  m. in. z hoteli w Mikołajkach, Wiśle i Karpaczu. Decydującym kryterium przy wyborze miejsca następnej inwestycji była lokalizacja.

Hotel Gołębiewski w Pobierowie ma być przede wszystkim luksusowy. Pokoje gościnne będą miały ponad 60 m2 powierzchni. W obiekcie znajdzie się sala kongresowa na 4000 osób, sale konferencyjne, restauracje, oraz miejsca rozrywki dla dzieci. Na zewnątrz znajdować się będą baseny ze słoną i słodką wodą, najdłuższy z nich będzie miał prawie 140 m. Miejsca parkingowe dla wszystkich gości znajdować się będą pod budynkiem.

Najnowszy Hotel Gołębiewski będzie liczył 1100 pokoi, w których standardowo zmieści się 2200-2500 gości. Maksymalna pojemność obiektu to aż 3 tys. miejsc. W środku znajdzie się wielki kompleks wodny, na który złożą się kryte i otwarte baseny oraz jaquzzi. Będą też sauny czy miejsca ze „sztuczną falą”.