Akcja #Hot16Challenge bije rekordy popularności! I nie ma się co dziwić – do akcji dołączyły się największe gwiazdy rodzimego showbiznesu, a także politycy jak Prezydent Andrzej Duda. Ostatnimi czasy do akcji postanowili przyłączyć się lokalni artyści. Zobaczcie jak wyszło to zespołowi Louders!

Hot 16 Challenge powstał w 2014 r., w nawiązaniu do modnego wtedy Ice Bucket Challenge. Raperzy jednak, zamiast wylewania na siebie wiadra zimnej wody, rzucali sobie wyzwanie twórcze – kolejni mieli opublikować w sieci zwrotkę składającą się z 16 wersów. Teraz #Hot16Challenge powrócił i stał się okazją do finansowego wsparcia służb walczących z koronawirusem. Uczestnicy akcji zachęcają, by dołączyć do zbiórki w internecie.

Wszyscy świetnie się bawią, a kwota na koncie rośnie – wszystko się zgadza. A na koncie zbiórki już ponad 1 mln zł! Szczegóły akcji – kto kogo nominował, ilu artystów wzięło udział, możecie zobaczyć na specjalnym liczniku umieszczonym na tutaj. Łącznie wpłacono już 3,3 mln zlotych.