Cześć i łapa ludziom o dobrych sercach! Nazywam się Kosma i jestem bratem Herkulana, chciałem w imieniu swoim i brata poprosić Was o udostepnienia,  pomogą one nam w odnalezieniu naszej wymarzonej Kociej Narnii! Nie lubimy się tym chwalić, ale przez czas naszego dzieciństwa wiele już przeżyliśmy. Zaczęliśmy od tego, że wychował nas ciemny, zimny bez ciepła ludzkiego serca las. W takim lesie zostaliśmy przyłapani na gorącym uczynku kradzieży szyszek, przez naszą ,,Kocią Mamę” Hanie. Mama sprawowała nad nami niesamowitą opiekę i poszukiwała nam domku. Lecz niestety tym razem po czasie, okazało się, że to Mama nasza potrzebowała opieki… Dzięki Cioci Kasi z Wolina, nasza Hania dowiedziała się o Ekipie SWM ze Świnoujścia, którzy już nie jedną adopcję wykonali. Więc po dłuższych rozmowach (które podsłuchaliśmy podjadając nasz Lunch) Mama zdecydowała się nas przetransportować dalej. I tak żyjemy sobie teraz tutaj, w Mini Kociarni, ale boimy się, że tutaj Noclegi niedługo się moga skończyć. Brata nie zostawię samego, nie wyobrażam sobie żyć bez niego! Obiecujemy oddawać wobec nowego domku tyle empatii, na ile będziemy w stanie zdać, czy pokochasz nas?
Czekamy na Ciebie!

Warunki adopcji Herkulana i Kosmy:

1. Adoptujący musi być osobą pełnoletnią, świadomą obowiązków jakie niesie za sobą opieka nad zwierzęciem.

2.  Nie można przekazać zwierzęcia osobom trzecim.

3. Należy podpisać umowę adopcyjną, zobowiązującą do odpowiedniej opieki nad zwierzęciem

4. Osoba adoptująca kota, zobowiązuje się:

  • zapewnić kotu odpowiednie wyżywienie, czystą wodę i ciepłe schronienie.
  • zapewnić kotu staranną opiekę weterynaryjną w razie choroby, a także regularne szczepienia ochronne i odrobaczanie zgodnie z zaleceniem lekarza weterynarii.
  • powiadomić osobę, oddającą kota w razie poważnej choroby, zaginięcia lub śmierci zwierzęcia.
  • w razie gdyby zwierzę nie spełniło oczekiwań adoptującego odda je osobie, od której je otrzymał/a (nie odda go osobom trzecim ani do schroniska, nie wyrzuci go)
  • zabezpieczy, co najmniej jedno pomieszczenie (w budynkach wielokondygnacyjnych) przed wypadnięciem kota z balkonu lub okna, a w przypadku kotów wychodzących oznakuje kota mikrochipem.
  • umożliwi odwiedziny osoby wydającej kota lub osoby przez nią wskazaną przed wy-adoptowaniem kota w celu sprawdzeniu warunków bytowych jak i po adopcji kota w celu potwierdzenia warunków.
W celu adopcji Braci prosimy o kontakt pod numer telefonu 663568387 Wujek Paweł.