Restauracja Herbowa z przytupem przyłączyła się do wspierania Jasia z Wysokiej Kamieńskiej. Apetyty klientom dopisywały, a dzięki Waszej szczodrości na leczenie chorego Jasia przekazano 11754 złote!

– Załoga Herbowej zaangażowana w zbiórkę, przekazała całość wynagrodzenia za ten dzień do puszek. Dla Jasia pracowało wczoraj 2 pizzermanów, 3 kucharki, 4 kelnerki, 2 dostawców, by dowieźć wasze zamówienia przejechaliśmy łącznie 242 km. Przez cały dzień zrealizowaliśmy 131 zamówień, przygotowaliśmy m.in 98 pizz. Przyjmowaliśmy zamówienia z 3 telefonów, drzwi do restauracji się nie zamykały (dania na wynos) , napełniliśmy wspólnie 4 puszki – informują pracownicy Herbowej.

Klienci byli bardzo hojni, wielokrotnie zostawiali w puszkach większą kwotę niżeli należna za rachunek.

– Wszyscy byli bardzo cierpliwi i wyrozumiali, pomimo, że czas oczekiwania na zamówienie dochodził nawet do 3h, wszyscy chcieli pomóc, mamy wiele przykładów Waszej życzliwości. W imieniu całej załogi Herbowej wielkie dzięki! Wszyscy spisaliście się na medal, życzymy Jasiowi szybkiego powrotu do zdrowia – czytamy w komunikacie Herbowej.