W sobotę zespół Gryfa udał się do Manowa na mecz z miejscowym Leśnikiem. Było to spotkanie rozgrywane w ramach XIX kolejki IV ligi. Wynik spotkania jako pierwszy w 23’ otworzył Damian Karczmarski, wyprowadzając nasz zespół na prowadzenie. Niedługo po nim, bo w 35’ bramką odpowiedzieli gospodarze. Do przerwy więc, utrzymywał się wynik 1:1. Druga połowa była wyrównana, jednak w 83’ zawodnik gospodarzy minął naszego bramkarza i zdobył kolejna bramkę, dając swojej drużynie prowadzenie. W jednej z ostatnich akcji spotkania, strzał zza pola karnego oddawał ponownie Damian Karczmarski, skończyło się to golem, jednak piłka odbiła się od jednego z zawodników gospodarzy, zaliczając gola jako trafienie samobójcze. Mimo braku kilku kluczowych zawodników, udaje się wywieźć z Manowa cenny punkt.

W sobotę zmierzymy się na własnym boisku z MKP Szczecinek. Początek spotkania zaplanowany jest na 15:00. Ze względu na obostrzenia mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Aktualnie Gryf znajduje się na 18 miejscu w tabeli.

Skład:

12. Patryk Jurek, 4. Filip Bałkowski, 7. Damian Karczmarski, 23. Borys Kurka, 2. Filip Kop-Ostrowski, 17. Kacper Karman, 6. Szymon Smerdel, 13. Kacper Wittbrodt, 22. Igor Kurka, 29. Tomasz Rosal (61’ 27. Jakub Idzik), 11. Maciej Więcek

⚽️ Bramki:
23’ 7. Damian Karczmarski 0:1
35’ Mateusz Myśliński 1:1
83’ Marcin Dubielewicz 2:1
86’ Piotr Jakubowski (samobójcza) 2:2
🟨🟥 Obsada sędziowska: Rybarczyk J., Matysek M., Bielski Ł.