Sobotnie popołudnie stało pod znakiem spotkań partnerskich. Burmistrz Ewa Grzybowska gościła z gminy Walim i gminy Mrozy. Współpraca i wzajemne wizyty z gminą Walim, to już wieloletnia tradycja, która owocuje wymianą ważnych doświadczeń. W przypadku gminy Mrozy współpraca dopiero się rozpoczyna.

W Wolinie pojawił się Wójt Gminy Walim Adama Hausmana, Przewodniczącą Rady Miejskiej Gminy Walim Zuzannę Bodurkę wraz z Radnymi i Sołtysami oraz Sekretarz Gminy Walim Aleksandrę Ignaszak. Wielką radością była również możliwość podjęcia Przewodniczącego Rady Gminy Mrozy Marka Rudki. Gospodarzami spotkania byli: Stowarzyszenie Sołtysów Ziemi Wolińskiej z Prezesem Bogdanem Czaplickim na czele, Burmistrz Ewa Grzybowska i Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Czach.

Wizyta odbyła się pod znakiem wspólnych rozmów i zwiedzania najpiękniejszych miejsc naszej gminy. Burmistrz Ewa Grzybowska przedstawiła gościom m.in. plan wielkich inwestycji, które rozpoczęły się w gminie Wolin. Była to również doskonała okazja, aby uroczyście przekazać podziękowania Członkom Zarządu Stowarzyszenia Sołtysów Ziemi Wolińskiej za istotny wkład i zaangażownaie w prace Sztabu Maseczkowego – czytamy na stronie Gminy.