Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie podsumowuje niedzielny 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki hojności mieszkańców naszej gminy, udało się zebrać 6336 złote.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną tegoroczny finał odbył się przed siedzibą Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu. Dzięki zaangażowaniu Sołectw i Kół Gospodyń Wiejskich z Gminy Golczewo można było skosztować pysznych domowych wypieków, najmłodsi chętnie częstowali się kolorową watą cukrową oraz popcornem.

Serdeczne dziękujemy naszym Wolontariuszom, którzy rokrocznie okazują chęć działania i pomocy w zbiórce WOŚP. Podziękowania należą się również Sołectwom Unibórz, Kozielice, Samlino, Kłęby i Mechowo oraz Kołom Gospodyń Wiejskich Niemica i Samlino za pyszne ciasta i babeczki, które znikały w mgnieniu oka. Dziękujemy też Strażakom z Ochotniczych Straży Pożarnych w Golczewie i Wysokiej Kamieńskiej za bezpieczny dowóz naszych Wolontariuszy do Wolińskiego Sztabu WOŚP. Do zobaczenia za rok – mówią członkowie golczewskiego sztabu WOŚP.

źródło:
GOKiS Golczewo