P1090045

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie podczas wakacji zaprasza na plażę nad jeziorem Szczuczym, gdzie realizuje Projekt Plaża z GOKiS. Animatorzy z ośrodka od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:30 do 14:30 zapraszają do wspólnej zabawy wszystkich golczewskich plażowiczów.

P1090046

W ramach projektu plaża organizujemy liczne zabawy, animacje dla dzieci, turnieje sportów plażowych, aktywności manualne oraz rekreacyjne. Wszystkie działania odbywają się we współpracy z ratownikami WOPR. Dodatkową atrakcją dla plażowiczów jest mobilna biblioteka, gdzie każdy chętny może swobodnie korzystać z książek, które zostały przekazane przez Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną w Golczewie.

P1090052

Projekt Plaża to nie tylko dobra zabawa, ale także ukłon w stronę turystów odwiedzających golczewską plażę. Na stoisku GOKiS prócz tablicy z informacyjnej z aktualnymi wydarzeniami organizowanymi przez ośrodek kultury można również otrzymać mapę Gminy Golczewo, informatory turystyczne, golczewskie pocztówki oraz uzyskać informacje na temat miejsc, które warto odwiedzić w okolicy. Do zobaczenia na plaży!

GOKiS