Gmina Kamień Pomorski serdecznie zaprasza zarówno kupujących jak i sprzedających do korzystania z targowiska miejskiego zlokalizowanego na terenie Cechu Rzemiosł Różnych przy ul. Mieszka I w Kamieniu Pomorskim. Na targowisku, w przystępnej cenie można kupić odzież, obuwie, galanterię skórzaną, różnego rodzaju akcesoria przydatne w gospodarstwie domowym, a w części gastronomicznej  świeże morskie ryby.

Targowisko posiada 27 lokali handlowych o powierzchni od 7 m2 do 16 m2 z opłatą miesięczną tylko 7 zł za 1 m2. Zachęcamy rolników, ogrodników, pszczelarzy, działkowców i wszystkich chętnych do korzystania z 10 boksów kontenerowych o powierzchni 15 m2. Dzienna opłata to zaledwie 1,5 zł za cały kontener. Nie jest potrzebna żadna umowa.

Targowisko posiada WC dla handlowców i osobne dla klientów. Wyposażone jest w dwa pomieszczenia gospodarcze. Plac targowy jest całodobowo monitorowany. Więcej informacji na temat możliwości wynajmu pawilonów można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Kamieniu Pomorskim, pokój nr 15 lub pod nr telefonu 91 38 23 968.