Pies to nie tylko najlepszy przyjaciel. Wiele badań wskazuje, że jego towarzystwo może mieć zbawienny wpływ na nasze zdrowie. A piszemy o tym przy okazji Światowego Dnia Psa, który przypada 1 lipca. Z tej okazji, wspólnie z naszym partnerem sklepem zoologicznym Chata Zwierzaka przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do Wygrania zestawy ze smyczami regulowanymi, przysmakami, karmą mokrą i suchą oraz zabawką!

Badania dowodzą, że obecność czworonożnych pupili korzystnie wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne człowieka, m.in. pomaga lepiej radzić sobie ze stresem, dodaje wiary we własne siły i możliwości. Dlatego obchodzony 1 lipca Dzień Psa jest dobrą okazją, aby przypomnieć o wyjątkowej więzi łączącej opiekuna i pupili oraz podziękować psom za radość, jaką wnoszą do naszego życia. Pies to odwieczny przyjaciel człowieka. Wielokrotnie rezolutne psiaki zapisały się w kartach historii. Nic więc dziwnego, że i oni – nasi czworonożni przyjaciele – doczekali się swojego święta.

Dla wszystkich osób, które zdecydują się pokazać swoje psy i umieszczą ich zdjęcie w komentarzu na profilu na Facebooku kamienskie.info pod tym artykułem przewidzieliśmy nagrodę. Trzy zdjęcia, które uzyskają najwięcej polubień nagrodzimy zestawem smyczy regulowanych automatycznie, przysmaków z mokrej i suchej karmy oraz zabawki ufundowane przez sklep zoologiczny Chata Zwierzaka

*Konkurs dedykowany jest dla Mieszkańców Powiatu Kamieńskiego! Nagrody ufundowane przez sklep zoologiczny Chata Zwierzaka będą do odbioru przy ulicy Jagiełły w Kamieniu Pomorskim. Rozstrzygnięcie dziś (1.07) o godz. 22

Kliknij tu i wejdź na nasz profil —> polub ten post —> pokaż swoją pociechę w komentarzu pod tym artykułem na Facebooku —> wygraj nagrodę dla swojego psa!

NAJWIĘCEJ LAJKÓW UZYSKAŁY:

  1. Kamila Leśna i Jackie
  2. Julia Sadowska i Mimi
  3. Sandra Lewicka i Dior

Właściciele czworonogów, mogą zgłaszać się po odbiór nagrody do naszego partnera, sklepu zoologicznego Chata Zwierzaka