8 marca w Międzynarodowym Domu Kultury odbył się spektakl Teatru Kameralnego „Fanaberie” w reżyserii Michała Janickiego. W sztuce zagrali Grażyna Nieciecka-Puchalik, Michał Janicki i Jacek Poks. W święto kobiet – o kobiecych losach, wachlarzu emocji i perypetiach w związkach. Sztuka bawi, cięty dowcip trafia w sedno, a widzom dopisuje świetny humor.

Życzenia wszystkim paniom złożyli Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek i Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach Artur Duszyński. Każda kobieta została obdarowana symbolicznym kwiatkiem.

Podczas tego wydarzenia odbyła się zbiórka charytatywna na rzecz mieszkańca Międzyzdrojów Krzysztofa Trojanowskiego. Akcję zorganizowało Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina”.  Poczęstunek ufundowało Avocado Międzyzdroje oraz koleżanki Krzysztofa ze szkolnej ławki. Odbyła się także licytacja biletów w pierwszym rzędzie na 30.04 na Kabaret „Od A do Z, od Andrzeja do Zaorskiego”. W ramach zbiórki udało się zebrać kwotę 5251,44, która w całości zostanie przekazana na zakup protezy, leczenie i rehabilitację Krzysztofa Trojanowskiego.

Organizator