Rozsławił go kultowy serial „Tulipan”, opowiadający o miłosnych podbojach rybaka z Dziwnowa. Jego nazwisko stało się wówczas synonimem uwodziciela PRL-u, bo miał na sumieniu wiele kobiecych serc. Przez lata żył jak książę. Dziś dzieci najsłynniejszego polskiego Casanovy z lat 80 – Gracja i Jacek Kalibabka biorą udział w 9. edycji programu „Top Model”. Program TVN pokazał skrót odcinka z rodzeństwem.

Gracja i Jacek Kalibabka są rodzeństwem. Oboje marzą o karierze w modelingu. To przywiodło ich na casting do 9. edycji „Top Model”. Ich twarze od razu zwróciły uwagę jurorów. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński byli nimi zachwyceni. Myśleli nawet, że są bliźniętami.

Choć premiera pierwszego odcinka 9. sezonu programu „Top Model” dopiero w środę, 2 września, o godz. 21.30 w TVN i player.pl to w mediach pojawiła się wiadomość o uczestnikach, którzy z pewnością przyciągną wielkie zainteresowanie widzów. Gracja i Jacek mogą pochwalić się warunkami na karierę w świecie modelingu. Oboje są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, gdzie prezentują swoje wdzięki i wysportowane sylwetki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

My emotions are naked, they’re taking me out of my mind @sagaj 💦 Right now, I’m shameless Niezawodny Make-up @magdalenagronowskamua ✨

Post udostępniony przez Gracja Kalibabka🌷 (@gracjakalibabka)

Czy dzieci słynnego „Tulipana” dostały się do programu „Top Model”, czy ich marzenia skończyły się wyłącznia na castingu, który zobaczymy już niebawem? Dowiemy się tego wkrótce.