Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi, portal PCh24.tv, a także Stowarzyszenie Świadome Gryfice 22’ zapraszają na projekcję filmu pt. „Władcy Świata. Bill Gates” w reżyserii Piotra Relicha.

W sobotę, 28 stycznia, o godzinie 19:30 w Prywatnej Branżowej Szkole I Stopnia przy ulicy Rapackiego w Gryficach odbędzie się pokaz najnowszej produkcji PCh24.tv. Wstęp wolny. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z filmem pt. „Władcy Świata. Bill Gates”. Po emisji planowane jest spotkanie z reżyserem Piotrem Relichem.

Tak opisuje film portal PCh24.tv: „Człowiek, który mieni się filantropem. Przez dwie dekady w czołówce najbogatszych ludzi świata. Bill Gates, założyciel i główny twórca sukcesu wielkiej korporacji Microsoft, jest ikoną współczesnego świata informatyki i wielkich pieniędzy. Ten trzęsący światem biznesmen skrywa jednak również ciemne karty osobistej historii. Twórca potęgi informatycznej twierdzi, że jego wysiłkom przyświeca idea budowy bardziej równego, sprawiedliwego i zdrowszego świata. Jednak czy z pozoru piękne hasła nie kryją w sobie niebezpieczeństwa utopii, która wprowadzona w życie okazuje się koszmarem? Pierwszy odcinek serialu produkcji PCh24.tv w reżyserii Piotra Relicha skonfrontuje publiczny wizerunek dobroczyńcy ludzkości z jego mniej popularną, ciemniejszą stroną, hołdującą antycywilizacyjnym i antychrześcijańskim ideom”.