Konkurs „Mister Camping” organizowany jest rokrocznie przez Polską Federację Campingu i Caravaningu we współpracy z Departamentem Turystki Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polską Organizacją Turystyczną. Uczestnikami konkursu są wyłącznie campingi skategoryzowane i zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu.

Ocenie konkursowej podlega m.in. zagospodarowanie i wyposażenie campingu, jego stan techniczny, czystość i porządek na obiekcie, bezpieczeństwo pobytu oraz jakość obsługi turystów. Brane są również pod uwagę opinie turystów krajowych i zagranicznych. Celem konkursu jest podwyższanie standardu i jakości usług oraz promocja polskich campingów w kraju i za granicą.

Pani Celina Gębala właścicielka golczewskiego campingu od kilku lat bierze udział w tym konkursie i każdego roku jest w gronie najlepszych. Dzięki osobistemu zaangażowaniu właścicielki, Camping „Nad Jeziorem” nr 131 jest jednym z najlepszych miejsc do wypoczynku w ciszy i w zgodzie z naturą. Pani Celinie Gębali składamy serdeczne gratulacje i życzymy sukcesów w kolejnych latach.

UM w Golczewie