Dwie czerwone kartki i dziesięć straconych bramek – dzisiejsze popołudnie (21.11) będą chcieli jak najszybciej wymazać z głów piłkarze z Kamienia Pomorskiego. Zawodnicy Gryfa w kompromitującym stylu przegrali na własnym boisku z drużyną MPK Szczecinek.

Zaledwie kwadrans zajęło zawodnikom ze Szczecinka zdobycie trzech bramek. Potem było jeszcze gorzej bo na przerwę do szatni zawodnicy Gryfa schodzili z sześciobramkową stratą. Druga połowa to kolejny grad goli. Dwie czerwone kartki Karmana i Karczmarskiego dopełniły tylko dzieła i sprawiły, że goście zakończyli sobotnie spotkanie w cudownych nastrojach notując wygraną 10:1.

Za tydzień zespół z Kamienia Pomorskiego pojedzie szukać punktów w Szczecinie. 18. miejsce w ligowej tabeli nie napawa optymizmem przed starciem z zajmującym trzecie miejsce Hutnikiem.