W dniach 11-12.09.2020 W Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach w stylu wolnym. W zawodach wystartowało ponad 150 najmocniejszych zawodników w tej kategorii wiekowej z całego kraju . Wśród tych zawodników startowało siedmiu reprezentantów klubów z województwa zachodniopomorskiego , a wśród nich zawodnik ASI BIELIK MIĘDZYZDROJE Adrian Jaworski , który po bardzo ciężkich i emocjonujących walkach zajął ostatecznie siódme miejsce w kraju . Trenerzy i zarząd może liczyli na troszkę lepszy wynik ale w obecnej sytuacji kiedy zawodnicy zamiast zająć się i skupić na treningach muszą martwić się gdzie będą prowadzić zajęcia ponieważ urząd miasta wystawia na sprzedaż salę gimnastyczną , na dwa tygodnie przed MP robi się problemy z wejściem na salę bo przez okres wakacji nie można było określić obecnego zarządcy sali , należy cieszyć się że wogole zawodnicy startują i reprezentują klub w całym kraju i to dumnie.

Zarząd klubu serdecznie dziękuję wspaniałym ludziom i firmom , które już na stałe wspierają klub i dzięki którym zawodnicy i instruktorzy mogą pracować z dziećmi I nad sobą A są to :Hotel Aurora SPA FAMILY Pan Tomasz Tyszkiewicz , SWISS LINIGER PRODUCENT KABIN PRYSZNICOWYCH, REMONT-Pan TYBERIUSZ JACKIEWICZ który dołączył do stałych sponsorów i ufundował klubowi na stałe środek transportu , KOSTEK TEAM, LUNAPARK KOMAR, oraz Wsparcia z budżetu miasta udziela Gmina Międzyzdroje.

A już za dwa tygodnie również w Siedlach wystartują w MP kobiety A wśród nich nasza najbardziej utytułowana zawodniczka i mieszkanka miasta Natalia więc trzymamy kciuki