Poznaliśmy listy rankingowe I naboru na rok 2020 w ramach Regionalnych Inicjatyw Obywatelskich z podziałem na zasięg regionalny i powiatowy, które otrzymały dofinansowanie w ramach zadania publicznego „Program Społecznik na lata 2019-2021” realizowanego przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. na mocy umowy podpisanej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego. Bezkonkurencyjna z naszego Powiatu okazała się Akademia Piłkarska Gryfa Kamień Pomorski.

Drodzy Rodzice, Przyjaciele Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski chcielibyśmy Wam podziękować. Dzięki Waszym głosom dwa nasze projekty w 2020 roku otrzymają wsparcie od Pomorze Zachodnie w ramach Program Społecznik. Tak więc dzięki waszym głosom znowu rozgrywki Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej #PierwszaPiłka będą wyjątkowe dla dzieci oraz w czerwcu zorganizujemy tzw. Dzień Otwarty zachęcający do aktywności sportowej nie tylko dzieci, ale także dorosłych w ramach Piłkarskiego Turnieju Pokoleń – informują reprezentanci Akademii.

Po kliknięciu możecie Państwo zobaczyć listę podmiotów które otrzymały mikrodotacje w wysokości 4 tys. złotych. Są wśród nich podmioty z gmin wchodzących w skład Powiatu Kamieńskiego.