5 marca 2020 roku kamieński Salon Akant obchodzi 5-te urodziny. Już od połowy dekady jest czołowym w regionie dostawcą rozwiązań osłonowych. Chcąc podziękować Klientom za zaufanie, zaprasza ich do wspólnego świętowania. 

Salon Akant działa w Kamieniu Pomorskim od 5 marca 2015 roku. Wtedy to Anna Maria Brańka, Dyrektor Sprzedaży Detalicznej i Marketingu poszerzyła rynek o to malowniczo położone miasto. 

 

– Zanim ruszyliśmy z nowym salonem, funkcjonował tylko jeden salon firmowy Akant w Koszalinie – opowiada Anna Maria Brańka. – Dostawaliśmy jednak bardzo dużą ilość zapytań o nasze produkty z okolic Kamienia Pomorskiego, a ówcześnie tamten rejon był poza terenem działania salonu koszalińskiego. Postanowiliśmy odpowiedzieć na zapotrzebowanie rynku i zdecydowaliśmy się na otwarcie kolejnego punktu właśnie w Kamieniu Pomorskim.

 

Od samego początku salon działa w tym samym miejscu – przy ulicy Jana Długosza 6. Dziś jest dobrze znany mieszkańcom Kamienia Pomorskiego i okolic, którzy licznie odwiedzają go w poszukiwaniu osłon okiennych i tarasowych.

5 marca, w dniu jubileuszu, wszyscy Klienci mogą spodziewać się słodkiego poczęstunku urodzinowego. Ponadto odwiedzający salon w dniach 5-15 marca, będą mogli wziąć udział w jubileuszowym losowaniu, w którym każdy los wygrywa. Jak zdobyć nagrodę? Wystarczy dokonać zakupu w kamieńskim Salonie Akant w dniach 05 – 15 marca. Nagrodami  w losowaniu są kupony rabatowe na zakup osłon okiennych od Akant – można zdobyć zniżki od 5% do nawet 50% na całe zakupy.