1 lutego reprezentacja ASI Bielik Międzyzdroje w składzie Wiktoria Kostek, Zuzanna Grunwald, Nadia Grunwald, Liwia Markowska, Tomasz Wisniewski, Tomasz Jarzabek, Jakub Iskra, Filip Wisniewski reprezentowała wspólnie z ZKS Koszalin i Husaria Fight Team Kozielice Polskę oraz Międzyzdroje na zawodach w niemieckim mieście Demmin.

Był to pierwszy start naszych młodych zawodników  w tym roku i trzeba przyznać bardzo owocny – Zuzia złoty medal, Wiktoria Srebrny medal, Liwia Srebrny medal, Nadia 4 m-ce, Tomek J. Brązowy medal, Filip srebro, Tomek W. 6 m-ce, Jakub 7 m-ce w swoich kategoriach wiekowych i wagowych. Nasi młodzi zawodnicy mieli okazję sprawdzić się na tle zawodników różnych nacji co pozwoli nabrać im pewności siebie. Wyjazd na zawody był kolejnym elementem współpracy między klubami ASI , ZKS i Husarii pod nazwą  Jedna Myśl Szkoleniowa i jak widać przynosi zamierzone efekty co bardzo cieszy.

Dzień przed wyjazdem odbył się w Międzyzdrojach wspólny trening drużyn co także jest elementem nawiązanej współpracy klubów. Serdeczne podziękowania dla Państwa Kamili i Piotra Kostek za ugoszczenie zawodników i trenerów klubów i udzielenie noclegów. Wyjazd na zawody odbył się dzięki nawiązanej współpracy i sponsoringowi od Hotel Aurora Family & SPA oraz firmie SWISS Linger producentowi kabin prysznicowych. Przed nami kolejne wyzwania min. wspólny obóz zimowy i dalsze wyjazdy na zawody w kraju i po za granicami kraju gdzie już szukamy możliwości kolejnych startów.

Jeżeli chcesz żeby Twoje dziecko dobrze się rozwijało oraz aktywnie uczestniczyło w zajęciach i wyjazdach, poznawało rówieśników z całego kraju i nie tylko nie zwlekaj, przyprowadź je do sali gimnastycznej obok straży pożarnej w Międzyzdrojach!

ASI Bielik