Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji na Starym Rynku w Kamieniu Pomorskim odbędzie się Jarmark Świąteczny. Tegoroczną imprezę zaplanowano na weekend 14-15 grudnia. Kiermasz zaczynamy już o godz. 10:00; działalność handlową będzie można prowadzić w trakcie tych dwóch dni.

W sobotę o godz. 15:00 ruszamy dodatkowo z programem artystycznym, w którym znajdą się różnego rodzaju zabawy dla dzieci, jasełka, a przede wszystkim wspólne kolędowanie. Zadbamy o ciepły poczęstunek dla uczestników, będzie też ognisko, które od lat stanowi żelazny punkt jarmarku – informują organizatorzy.

Wszyscy chętni do wystawienia swoich produktów podczas jarmarku proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie internetowej www.kamienpomorski.pl i złożenie go w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Kamieniu Pomorskim lub przesłanie drogą mailową na adres e-mail: m.stolarz@kamienpomorski.pl w terminie do dnia adres do 12 grudnia br.

Opłata targowa jest symboliczna i wynosi 1 zł za m2 zajmowanej powierzchni. Organizatorzy są otwarci na sugestie i pomoc w realizacji programu artystycznego.

Kontakt: tel. 91 38 23 961,
m.stolarz@kamienpomorski.pl
Zapraszamy do udziału!