unnamed (1)

Zapraszamy do licytacji złotego serduszka próby 585 zatopionego w wyjątkowym grawerze wykonanego przez: AS Jubiler Ariel Smolarek (Wolin), piłki Adidas UEFA 2016 z autografami zawodników SLKS „VINETA” Wolin oraz wielu innych przepięknych przedmiotów.

unnamed (2)

Przedmioty na licytacje i atrakcje organizowane w tym dniu zostały przekazane przez duże i małe firmy również te zagranicy – GOEDZAK (Amsterdam, Holandia), instytucje, osoby prywatne, a także stowarzyszenia. Szczególne podziękowania już teraz składamy Stowarzyszeniu Sołtysów Ziemi Wolińskiej. Wszystkim darczyńcom składamy ukłony, a czytelników zachęcamy do czynnego licytowania przedmiotów w tym szczególnym dniu, również za pośrednictwem terminala płatniczego.

unnamed

W tym roku jako jedno z 70 miast w Polsce – Wolin będzie prowadził zbiórkę pieniędzy za pośrednictwem terminala płatniczego. Zapraszamy wszystkich miłośników płatności kartą i nie tylko – do odwiedzenia naszego finału. Program oraz wszystkie przedmioty przekazane na licytacje do wglądu na stronie: http://osrodek-kultury.pl/strona/menu/114_sztab_wosp

Do zobaczenia :)
Sztab WOŚP #3315 w Wolinie