20160217_073242

Kamieńscy policjanci proszą o kontakt właściciela roweru, który został znaleziony w rejonie dzikiej plaży we Wrzosowie. Jednoślad w ciągu 7 dni można będzie odebrać w Komendzie Powiatowej w Kamieniu Pomorskim przy ul. Żwirki i Wigury. Jednoślad został znaleziony wczoraj przez mieszkańca miejscowości, który podczas spaceru po dzikiej plaży ujawnił porzucony rower w zaroślach. Rower jest w kolorze biało-niebieskim z napisami „GT SLAMMER”. W przypadku nie ustalenia właściciela w przeciągu 7 dni,rower będzie można odebrać w BIURZE RZECZY ZNALEZIONYCH Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim.

W ciągu kilku dni do kamieńskiej komendy Policji przyniesiono także trzy inne znalezione przedmioty, które zostały zgubione przez swoich właścicieli. Klucze i telefon ujawniła mieszkanka Świerzna na terenie swojej posesji.
PT

Wśród nich są dwa komplety kluczy oraz widoczny na zdjęciu telefon komórkowy marki Samsung koloru czarno- szarego. Właścicieli tych przedmiotów prosimy o kontakt z policjantem pod nr tel. 91-3825511 i odbiór w Komendzie Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim przy ul.Żwirki i Wigury 2.W przypadku nie ustalenia właściciela w przeciągu 7 dni, przedmioty będzie można odebrać w BIURZE RZECZY ZNALEZIONYCH Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim.

KPP w Kamieniu Pomorskim