maja

Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” przy współpracy z SP-2 w Wapnicy zdecydowało się zorganizować zbiórkę charytatywną, z której zebrane środki będą przekazane na leczenie Mai Mączniańskiej z Wapnicy. Dziewczynka choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Jest to choroba nerwowo – mięśniowa o podłożu genetycznym. W SMA obumierają neurony w rdzeniu kręgowym, wskutek czego mięśnie słabną i stopniowo ulegają zanikowi.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu, jak również do pomocy w organizacji festynu. Prosimy o przekazywanie darowizn rzeczowych (bonów, karnetów, wejściówek, przedmiotów, które można wystawić na licytację lub w „loterii fantowej”) lub  niepotrzebnych ale jeszcze niezniszczonych różności na kiermasz rozmaitości. Darowizny przekazywać można w Punkcie przedszkolnym przy SP-2 w Wapnicy lub w solarium SunMalino w Międzyzdrojach.

Chętnych do współpracy, darczyńców i wolontariuszy prosimy o kontakt z organizatorami pod nr tel. 509179323 (Monika Ratajczyk). W przygotowywanym programie imprezy planujemy:

– stoisko z masażem.
– stoisko  fryzjersko – kosmetyczne,
– kiermasz rozmaitości,
– malowanie twarzy,
– kącik motoryzacyjny (zastęp straży pożarnej, quad policyjny, motory)
– kącik malucha,
– tzw. „Loteria fantowa” – każdy los wygrywa
– strefa maszyn (karuzele, bujaki, koniki, cymbergaje)
– dmuchańce,
– dobrze zaopatrzony bufet (grill, ryba wędzona, bigos, zupa, domowe ciasta, zdrowe przekąski i sałatki, kawa, herbata itp.)
– i inne

Festyn planowany jest na  10 czerwca (piątek) od godz. 16 na trenach zielonych przy SP-2 w Wapnicy. Drugą część imprezy organizujemy w Tawernie przy jeziorku turkusowym w godz. 21.00-1.00. Będzie to potańcówka z koszyczkiem, czyli każdy kto chce w niej uczestniczyć przynosi ze sobą własny prowiant i napoje. Wstęp możliwy po wrzuceniu dobrowolnego datku do puszki kwestorskiej. Podczas imprezy planowane są licytacje.

W czasie imprezy korzystanie z wszelkich atrakcji będzie możliwe poprzez wrzucenie do puszki kwestarskiej dobrowolnego datku. Zebrane w ten sposób fundusze będą w całości przekazane na leczenie i rehabilitację Mai. Serdecznie zapraszamy.

Prezes
Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina”
Monika Ratajczyk