Po zimowej przerwie rusza II edycja Dziwnowskiej Ligi Biegowej. 13 marca, w niedzielę, odbędzie się pierwszy bieg trasą leśną w okolicach Łukęcina i Dziwnówka. Start do biegu nastąpi o godzinie 11.00. Zbiórka uczestników i zapisy do biegu pół godziny przed startem na parkingu leśnym jadąc z Dziwnówka do Łukęcina, po prawej stronie drogi. Przypomnę, że trasa biegu wynosi około 6680 m.

W biegu mogą uczestniczyć wszystkie chętne osoby, które ukończyły 15 lat / rocznik 2001 i starsze/ i są w stanie przebiec wyznaczony dystans oraz nie posiadają przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w biegach. Zainteresowani startują na własną odpowiedzialność.

Zapraszamy wszystkich, którzy uczestniczyli w poprzedniej edycji biegów, jak również tych, którzy zechcą biegać z nami po raz pierwszy. Na stronie internetowej Dziwnowa można będzie śledzić przebieg zawodów, gdyż pojawią się wyniki poszczególnych biegów, zdjęcia, regulamin i inne informacje o Lidze. Więcej informacji można uzyskać u kolegi Jurka Janawy pod numerem telefonu 607-377-071

Do zobaczenia na trasie pierwszego biegu.