kordian i ola

W ostatni weekend Kostrzyna nad Odrą oraz z Chęcin koło Kielc nasi zapaśnicy walczyli na matach Polski. Zapaśnicy Wikinga Wolin powrócili z medalami. Podopieczni Zbigniewa Wróblewskiego i Krzysztofa Skrzyńskiego nie zawiedli Aleksandra Kotlewska w Kostrzynie nad Odrą pod okiem Zbigniewa Wróblewskiego zdobyła srebrny medal Międzynarodowych Mistrzostw Polski, natomiast Kordian Skrzyński w Chęcinach koło Kielc nie miał sobie równych i wspaniały sposób pokonał wszystkich zawodników zdobywając Puchar Polski Juniorów młodszych.

W tym samym czasie trener Krzysztof Skrzyński wraz pozostałymi zawodnikami Wikinga Wolin udali się do Przybiernowa na pokaz zapaśniczy aby wspomóc małej Lence, która choruje na nowotwór oczu. Przypomnijmy, że zapaśnicy Wikinga Wolin nie tylko rozsławiają naszą gminę Woli, ale także naszą Polskę. Już w niedługim czasie Kordian Skrzyński i Aleksandra Kotlewska będą nasz reprezentować na mistrzostwach Europy i świata

Trenerzy: Zbigniew Wróblewski i Krzysztof Skrzyński podkreślają, iż wyniki zdobyte przez ich podopiecznych świadczą o dużym potencjale zawodników przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy i Świata.

Wiking Wolin