Western Piknik Wolin (6)

XIX Western Piknik zaprasza do Sułomina na Wyspę Wolin w dniach 21-24.07.2016. Ta super miejscówka położona jest nad brzegiem Zalewu Szczecińskiego, tylko 10km od Międzyzdrojów, na granicy Wolińskiego Parku Narodowego. Przez 18 lat przewinęło się na tym „countrowym Woodstocku” 250 kapel z całego świata, 200 tys. uczestników i 10 tys. motocykli.

Olbrzymie pole namiotowe z widokiem na scenę jest przyjazne grupom motocyklowym, amerykańskim oldtimerom i off-roadom. Można też przypłynąć łodzią do klimatycznej przystani. Na imprezie jest dobra gastronomia, wiele stoisk typowych dla festiwalu z koszulkami, odzieżą, akcesoriami, butami czy rękodziełem.

Program gramy od czwartku 21 lipca na scenie nad zalewem z muzyką bluesową. W piątek 22 lipca chodzą już obie sceny, w tym główna z wieloma zespołami bluegrass, country, instruktorami i nauka tańca liniowego, DJ; gwiazdą wieczoru jest słynna z wielu przebojów i coverów country disco kapela Rednex z milionami wejść na youtube. Dobre dechy do tańca zapewnią znakomitą zabawę. Do rana zabrzmi countrowa dyskoteka.

Sobota 23 lipca to dzień, w którym w południe paradę motocyklistów poprowadzi legendarny „Orzełek”! Nie zabraknie palenia gumy i innych atrakcji. W programie zespoły z Polski, Niemiec, Słowacji, Rosji, Szwecji, USA. Gwiazdą wieczoru będzie rockowo-bluesowy „Cree” zwanym też „młodym Dżemem” z Sebastianem Riedlem na wokalu i gitarze.

W niedzielę 24 lipca koncert popołudniowy z powtórką niektórych kapel. Na zlot przyjeżdżają uczestnicy z Polski, Niemiec (w tym wiele trajek), Skandynawii oraz Czech.

Informacje:

21.07. czwartek gramy 20:00- 1:00

22.07. piątek gramy 17:00-3:00

23.07. sobota gramy 12:00- 3:00

-Karnet na wejście 4 dni- 60zł
-Pole namiotowe 4 dni: motor+ namiot- 30zł

Szczegóły programowe www.western-piknik.pl/NEWS