IMG_4879

W niedzielę 3 kwietnia 2016 r. w Sali Teatralnej im. prof. Jana Szyrockiego Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach rozegrano XII Turniej Brydża Sportowego Parami o Puchar Burmistrza Międzyzdrojów. Turniej otworzyła Zastępca Burmistrza Międzyzdrojów Katarzyna Kutereba – Gnitecka, Dyrektor MDK Artur Duszyński oraz Roman Pawłowski jeden z organizatorów turnieju, wieloletni samorządowiec. Minutą ciszy brydżyści uczcili pamięć Kazimierza Drzewieckiego, jednego z pomysłodawców
i organizatorów międzyzdrojskiego turnieju.

Zgłosiło się 50 par m.in.: z Międzyzdrojów, Szczecina, Świnoujścia, Kołobrzegu, Goleniowa, Choszczna, Polic, Koszalina, Nowogardu. Nawet wśród uczestników znalazł się Bułgar przebywający na wczasach w Międzyzdrojach. Sędziami w turnieju byli: Paweł Stężała oraz Lech Mokrzycki.

IMG_4957

Lista zwycięzców:

I miejsce – Janusz Hliwa i Wojciech Waszkowiak

II miejsce – Daniel Fira i Waldemar Folbrycht

III miejsce – Przemysław Klęsk i Grzegorz Adamski

IV miejsce – Vasil Valchew i Zbigniew Sawicki

V miejsce – Julian Pisarek i Lechosław Błaźiński

VI miejsce – Marek Goraj i Wacław Stefluk

IMG_4985

Najlepszą parą z Międzyzdrojów została para w składzie Krzysztof Małolepszy i Lucjan Marchewka, którzy zajęli 17 miejsce. Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom i zapraszamy już za rok na XIII Turniej Brydża Sportowego Parami o Puchar Burmistrza Międzyzdrojów.