01

5 grudnia 2015 roku w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim rozegrana została pierwsza kolejka młodzieżowych rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu.

SB Mafija

Do rozgrywek zgłosiło się sześć drużyn, w rywalizacji udział bierze 64 zawodników. Organizatorem rozgrywek jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim.

02

Rozgrywki odbywają się według zasad obowiązujących w I Lidze Super KALF. Drużyny rywalizować będą ze sobą w II lidze podczas kolejnych 9 kolejek ligowych.

Wyspiarze

Na zakończenie cztery najlepsze zespoły przejdą do fazy play-off, w której powalczą o wielki finał, zaplanowany podczas imprezy finałowej kończącej rozgrywki Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu. Impreza finałowa odbędzie się w sobotę wieczorem, 5 marca 206 roku.

04

Każdy zespół, który przystąpił do rywalizacji w II lidze otrzyma od organizatora piłkę do gry na hali, drużynom przysługuje również godzina hali w tygodniu na potrzeby treningowe.

Atletico Euforia

Po zakończeniu każdego meczu wybierany jest najlepszy zawodnik, który dzięki naszemu sponsorowi – panu Arturowi Kozubowskiemu – otrzymuje bon na bezpłatną pizzę do Pizzeri Aleksandria w Kamieniu Pomorskim.

B¦Ökarty

Wyniki rozegranych spotkań:
Bękarty – Sb Mafija 3:21 (0:10)
Atletico Euforia – Wyspiarze 1:10 (1:7)
Pankbud – Kamień Futsal Team  5:9 (1:3)

Kamie+ä Futsal Team

Druga kolejka II ligi za tydzień w sobotę, 12 grudnia 2015 roku.

PANKBUD

Daniel Klamborowski
MOSiR Kamień Pomorski