W imieniu swoim i Dominka, pragnę z całego serca podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się i byli w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach podczas imprezy charytatywnej „ Wspieramy Dominika”. Wszystkim tym, którzy podali nam pomocną dłoń, tym którzy podtrzymują nas na duchu, wspierają, pocieszają i są z nami cały czas: przyjaciołom, sąsiadom, znajomym ….i tym, którzy bardzo często anonimowo wspierają nas dobrym słowem i pomocą finansową.
Nawet nie wiecie, jak bardzo pomaga pokonywać codzienne troski i kłopoty myśl, że ktoś o nas myśli, pamięta i wspiera.
W życiu rodziny, w której jest bardzo chore dziecko, każdy gest dobroci wnosi nadzieję i wiarę w lepszą przyszłość, w lepsze jutro. Mamy świadomość, że potrzebujących właśnie takiej pomocy jest bardzo wielu, dlatego tym bardziej jesteśmy wdzięczni.
Dzięki Waszemu wsparciu Dominik może być poddawany leczeniu, które daje szansę na zdrowienie i realizację jego młodzieńczych marzeń.
To dzięki Waszemu wsparciu, możemy bez obaw myśleć o leczeniu i skupić się tylko na nim. Rehabilitacja szeroko rozumiana, dojazdy do lekarzy, prywatne wizyty, konsultacje lekarskie, zakup leków, w tym wszystkim jest Wasz ogromny udział i wkład. Życie mojego syna staje się lepsze, bo bez Waszej pomocy to wszystko było by trudniejsze.
Dziękujemy serdecznie za okazane wsparcie finansowe, które traktujemy, jako wyraz Waszej dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym.

„Czasami wdzięczność trudno jest ubrać w słowa …
wtedy proste – dziękuję – zawiera wszystko, co chcemy wyrazić”

Izabela Suchłabowicz – mama