Rusza 6. edycja wakacyjnego plebiscytu „7 nowych cudów Polski” organizowanego przez miesięcznik National Geographic Traveler. O to wyjątkowe wyróżnienie powalczą w tym roku, aż 32 niezwykłe miejsca w naszym kraju. Głosowanie w plebiscycie odbywa się online i potrwa do 31 sierpnia br. Na głosujących czekają atrakcyjne nagrody. W naszym regionie nominowane są wolińskie klify.

Głosowanie online trwa od 15 lipca do 31 sierpnia przez stronę 7cudow.national-geographic.pl Każdy, kto odda głos w plebiscycie i uzasadni swój wybór, ma szansę zdobyć nagrody: 20 X Zestaw Sportowa torba + półroczna prenumerata National Geographic Traveler.

Często marzymy o zagranicznych i egzotycznych podróżach, nie zdając sobie sprawy z tego, jak wspaniałe miejsca są tuż obok nas. Nasza Travelerowa ekipa przez cały rok podróżuje po Polsce w poszukiwaniu tajemniczych i ciekawych zakątków, tych nowo powstałych oraz takich, w które tchnięto drugie życie. W 6. edycji konkursu „7 nowych cudów Polski” nominowaliśmy aż 32 miejsca. Ale to Wy zdecydujecie, które z nich zasługują na miano nowego cudu. Do głosowania zatem! Wspólnie udowodnimy, że Polska jest najfajniejsza! mówi Martyna Wojciechowska, redaktor naczelna Travelera.

Wyniki zostaną opublikowane na łamach październikowego numeru National Geographic Traveler, który ukaże się 23 września br. Ponadto, 14 października podczas targów World Travel Show odbędzie się uroczysta gala z udziałem zwycięzców 6. edycji naszego plebiscytu „7 Nowych Cudów Polski”.

W naszym regionie nominowane są wolińskie klify. Skarpy polodowcowe, które podlegają nieustannym zmianom. Najwyższym klifem na 15-km nabrzeżu jest Gostań, opadający na plażę 93-metrową, niemal pionową ścianą.

[vc_facebook]