_DSC0005

W dniu 15 grudnia w klubie Seniora ,,Słowianin” przy ul. Leśnej w Międzyzdrojach odbyła się uroczystość wigilijna. Do klubu licznie przybyli członkowie Klubu Seniora oraz zaproszeni goście – Burmistrz Międzyzdrojów Leszek Dorosz, zastępca Burmistrza Katarzyna Kutereba – Gnitecka, prezes Spółdzielni ,,Słowianin” w Świnoujściu Mariusz Łukaszyk, opiekun domów seniora Spółdzielni Magda Piłat, członkini Rady Nadzorczej Spółdzielni Maria Ścigała, proboszcz parafii w Międzyzdrojach ksiądz prałat dr M. Wittlieb. Prezes Klubu Henryk Pacholski zaproponował, aby zaproszeni goście zostali honorowymi członkami klubu.

_DSC0020

Uroczystość w klubie ,,Słowianin” uświetniły występy zespołu ,,Fale”, wszyscy obecni otrzymali świąteczne paczki. Kolacja przy tradycyjnych wigilijnych potrawach upłynęła w rodzinnej atmosferze i wspólnie śpiewanych kolędach. Była okazją do złożenia życzeń i przełamania się opłatkiem.

_DSC0084

Zarząd Klubu składa serdecznie podziękowania: Zarządowi Spółdzielni za finansowanie wydarzeń, które są organizowane w klubie, wszystkim obecnym za przybycie i klubowiczkom za przygotowanie uroczystości.

_DSC0086

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2016 Roku składamy życzenia zdrowia, pogody ducha i radości w każdym dniu.

Zarząd Klubu ,,Słowianin”