DSC08295

Wicestarosta Dubrawski odwołany. Za tą decyzją w głosowaniu tajnym było 13 radnych, trzy osoby były przeciw. Józef Malec wyznaczył także nowego następcę. Zgodnie z przewidywaniami został nim Marek Matys.

Chciałbym podziękować za prezent wigilijny. Mam nadzieję, że nie popsujecie tego co zostało rozpoczęte przeze mnie. Mam na myśli inwestycje, które są na ukończeniu i rozliczenie ich. Mam nadzieję, że to się nie stanie. Rozumiem pęd do władzy PSL-u ale to chyba nie jest dobre dla powiatu co się nie dzieje, bo chyba nie tylko tym powinniśmy żyć. Powinniśmy się kierować dobrem powiatu i jego interesem, myślę że Państwo do końca tego nie rozumieją – skwitował Waldemar Dubrwaski podkreślając, że Józef Malec jest wciąż członkiem klubu radnych Platformy Obywatelskiej.

————————————————————————————————–

W taki sposób Józef Malec uzasadniał wniosek o powołanie Marka Matysa.

Pan Marek Matys jest człowiekiem który pracuje od wielu lat w powiązaniu z samorządami, ma wielkie doświadczenie jeżeli chodzi o zarządzanie. Jest w tej chwili szefem firmy, w związku z tym, uważam, że nasza współpraca powinna przynieść określone efekty. Rozszerzenie koalicji o członka klubu PSL daje możliwość większego współdziałaniastwierdził Józef Malec.

————————————————————————————————–

DSC01080

Za wyborem Marka Matysa Głosowało 14 radnych.