Kamieński Jarmark Świąteczny

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Od 6 lat z tej okazji na Starym Rynku w Kamieniu Pomorskim organizujemy jarmark świąteczny. Tegoroczną imprezę zaplanowaliśmy na ostatni przedświąteczny weekend – 17-18 grudnia. Kiermasz zaczynamy już o godz. 10.00; działalność handlową będzie można prowadzić w trakcie tych dwóch dni do godz. 17.00. W niedzielę o godz. 13.00 ruszamy dodatkowo z programem artystycznym, w którym znajdą się różnego rodzaju zabawy dla dzieci, jasełka, a przede wszystkim wspólne kolędowanie. Zadbamy o ciepły poczęstunek dla uczestników, będzie też ognisko, które od lat stanowi żelazny punkt jarmarku.

Wszystkich chętnych do wystawienia swoich produktów podczas jarmarku prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i złożenie go w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Kamieniu Pomorskim lub przesłanie drogą mailową na niżej podany adres do 12 grudnia br.

Mamy nadzieję, że wśród proponowanych artykułów nie zabraknie zwłaszcza ozdób i dekoracji, upominków, świątecznych artykułów spożywczych i oczywiście choinek.

Opłata targowa jest symboliczna i wynosi 1 zł za m2 zajmowanej powierzchni. Będziemy wdzięczni również za Państwa pomoc w realizacji programu artystycznego, wszelkie sugestie i propozycje mile widziane. Kontakt: tel. 91 38 23 963, a.slawinska@kamienpomorski.pl

Pliki do pobrania:

Zapraszamy do udziału!
Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim