DSC08756

Rodzina, mieszkańcy a także osoby zupełnie przypadkowe pojawiły się na dzisiejszym ostatnim pożegnaniu tragicznie zmarłych w wypadku samochodowym młodych ludzi. Na pogrzebie pojawiły się dziesiątki młodych osób – nie tylko tych, którzy byli związani ze ś.p Dawidem, Teresą i małym Gabrysiem.

Pogrzeby odbywały się w dwóch różnych godzinach. O godz. 11. w kaplicy przycmentarnej w Wolinie żegnano 19-letniego Dawida. Dwie godziny później swoją ostatnią drogę odbyła tragicznie zmarła 26-letnia Teresa oraz jej 5-letni syn Gabryś.

DSC08739

Nie potrafię znaleźć słów na wyrażenie moich uczuć. To wielka tragedia, która nie powinna się wydarzyć – mówiła pani Katarzyna, która znała zmarłego Dawida.

DSC08752

Serce pęka z żalu. Dawid to był wspaniały młody chłopak, który był lubiany chyba przez wszystkich. Do końca będę pamiętać jego granie na gitarze. Niech spoczywa w pokoju – powiedziała pani Mirosława.

DSC08745

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek (26.09). Kierowane przez kobietę audi jadąc w stronę Wolina w pewnym momencie zderzyło się z ciężarówką na której naczepie znajdowały się ciężkie pręty. Znajdująca się w aucie kobieta, jej kolega z pracy oraz 5-letni synek nie mieli żadnych szans. Wstępne oględziny biegłego potwierdzały, że przyczyną wypadku mogła być pęknięta opon.