Piłkarze Vinety w ramach przygotowań do rundy rewanżowej rozegrali kolejne spotkanie kontrolne. Rywalem był grający w drugiej lidze silny zespół Błękitnych Stargard. Nasi zawodnicy zaprezentowali się szczególnie pozytywnie w pierwszej połowie spotkania. Jedyną bramkę w tej części gry zdobył Paweł Chamera po idealnym podaniu Oskara Fijałkowskiego. Gospodarze w pierwszej minucie spotkania zmarnowali rzut karny po przypadkowym zagraniu ręką Dawida Jeża.

W drugiej odsłonię Błękitni wyrównali po uderzeniu z rzutu wolnego Jarosława Piskorza, który jest specjalistą w wykonywaniu stałych fragmentów gry. Nasi piłkarze nie poddali się i sami zdobyli decydującego gola. Po rzucie wolnym najprzytomniej w polu karnym zachował się Dawid Łodyga, który pewnym strzałem pokonał doświadczonego Marka Ufnala. Gratulacje dla całej drużyny!

Błękitni Stargard – VINETA Wolin 1-2(0-1)
Br. Piskorz – Chamera, Łodyga

VINETA :
Rusek ( 46′ Rechtziegel) – Kosacki, Jeż, Skorb, Łodyga – Hilicki, zaw. testowany(45′ Niewiada), Fijałkowski (60′ Cyburt), Gałecki (45′ Plebańczyk), Lee (45′ zaw. testowany)- Chamera (60′ B. Wach)

Zarząd Vinety Wolin