DSC_0122

Mecz rozpoczynający rundę rewanżową o mistrzostwo 4 ligi zachodniopomorskiej pomiędzy zespołami Vinety Wolin i Kluczevi Stargard zakończył się wynikiem 1-1. Strzelcami bramek zostali: dla Kluczevia – Wolski w 39 minucie; dla Vinety wyrównał Tomków w 45 minucie. Był to mecz niewykorzystanych szans, tak można by określić to spotkanie.

Piłkarze Vinety przystąpili do tego meczu z mocnym postanowieniem zdobycia 3 punktów. Mimo kilku znakomitych okazji nie udało się pokonać twardo i ambitnie a momentami brutalnie grających gości. Dodatkowo silny i porywisty wiatr był sprzymierzeńcem drużyny gości. Piłka po strzale zawodnika Kluczewi niesiona silnym wiatrem z 30 metrów wylądowała w okienku bramki Oskara Rechzigela. Gospodarze wyrównali po uderzeniu głową P. Tomkowa w 45 minucie. Po przerwie mimo kilku dobrych okazji nie udało się zdobyć już bramki żadnej z drużyn.

Podkreślić należy świetną organizację meczu przez gospodarzy. Wyróżniającymi zawodnikami meczu byli obaj bramkarze, którzy popisali się kilkoma świetnymi interwencjami. Zapraszamy kibiców na następny mecz Vinety, który odbędzie się w Wolinie 21 marca br., a przeciwnikiem gospodarzy będzie v-ice lider Dąb Dębno Lubuskie.

Zarząd Vinety Wolin