Jest już oficjalny termin i nowy plakat z okazji kolejnego 22. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Poznaliśmy też pierwsze przymiarki, co do artystów, którzy od 5 do 9 lipca 2017 roku wystąpią w Międzyzdrojach. Koncert otwarcia odbędzie się pod hasłem „22 hity na 22-lecie festiwalu”.

– Jesteśmy w trakcie podpisywania umów z artystami – mówi Alicja Myśliwiec, rzeczniczka prasowa festiwalu. – Na niektórych umowach jeszcze nie mamy parafek, więc nie mogę zdradzić kogo zapraszamy.

Wiemy jednak na pewno, ze plakat którego autorem jest Andrzej Pągowski to nie przypadek. To właśnie w Międzyzdrojach, artysta planuje obchodzenie swojego jubileuszu 40-lecia pracy artystycznej. Będzie więc specjalna impreza i wernisaż. Najprawdopodobniej w Międzyzdrojach odbędzie się premiera nowej sztuki Olafa Lubaszenki „Ludzie inteligentni”, w której wystąpią Magdalena Boczarska, Iza Kuna i Szymon Bobrowski.

W Międzyzdrojach wystąpi zespół Varius Manx z Kasią Stankiewicz. Możliwe, że pojawi się także Edyta Bartosiewicz oraz Ewa Bem.