jog

Grupa 10 osób spotkała się w pierwszy piątek miesiąca aby tradycyjnie wziąć udział w „Wieczornym Wspólnym Bieganiu” organizowanym przez lokalny Klub Biegacza. Przed Halą Widowiskowo-Sportową w Kamieniu Pomorskim spotkali się ci którzy zaczynają przygodę z bieganiem i ci którzy pokonują ponad 10 kilometrowe odcinki. Po krótkiej wspólnej rozgrzewce grupa prowadzona przez Maratończyków Arkadiusza Borysiuka oraz Grzegorza Jamroziaka wyruszyła w trasę wiodącą ulicami naszego urokliwego miasta. Trening biegowy trwał godzinę czasu, a biegacze pokonali odcinek ponad 10 kilometrów.

Już teraz serdecznie zapraszamy na kolejne Wieczorne Wspólne Bieganie, które odbędzie się w marcu. Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem przygody z bieganiem, brakuje Ci motywacji lub po prostu nie lubisz samotnego biegania nie odkładaj decyzji na później – przyłącz się do nas. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Klubie Biegacza Kamień Pomorski, to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.kb-kamien.eu

Klub Biegacza Kamień Pomorski wspierają: Gmina Kamień Pomorski, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim, Profeko Sp. z o.o. w Radomiu, Firma Euroimpex S.A. we Wrocławiu oraz Zakład Rehabilitacyjno-Leczniczy „Sandra” Jacek Koszela.