2

Trzecim z rzędu zwycięstwem mogą pochwalić się młodzi zawodnicy Vinety Wolin, którzy grają w I klasie juniora młodszego okręg szczeciński. W ostatnim swoim meczu młodzi wikingowie pokonali na wyjeździe Arkonię Szczecin 0-6. W całym meczu młodzi piłkarze Arkoni stworzyli sobie tylko 2-3 sytuacje bramkowe. Pokazuje to mocną grę w obronie naszych piłkarzy, gdzie prym prowadzą dwaj środkowi obrońcy Dominik Bartniczuk i Łukasz Kowalczyk, oraz defensywny pomocnik Bartek Żukowski wspomagani dwoma bocznymi obrońcami Łukaszem Baranowskim i Dawidem Wachem i trzymający w ryzach całą obronę bramkarz Dawid Kaniak. W grze ofensywnej, co widać( 6 strzelonych bramek na wyjeździe) też jest bardzo dobrze, a siłą napędową naszej drużyny w tym meczu byli: Bartek Szczęsny, Alan Dąbrowski, Przemek Saładajczyk, Kacper Łopatowski, oraz strzelec trzech bramek w tym meczu Bartek Wach. W tym meczu grali również Adrian Sumiński, Michał Wierzbicki, Patryk Celiński, Mateusz Dajlid, Adam Sowisz i Marcel Podgórski.

Dodajmy, że drużyna grała także z Gavia Choszczno wygrana 3-2, Junior Kalisz Pomorski wygrana 5-2 oraz z Chemikiem Police porażka 0-3
Nasza drużyna składa się w większości z uczniów Publicznego Gimnazjum w Wolinie. Pokazuje to przydatność utworzenia tego profilu i mamy nadzieję, że zachęci innych adeptów piłki nożnej do podjęcia nauki w naszych klasach sportowych.

Zarząd Vinety Wolin