12806149_580141245475108_3686541936956457490_n

Kilka dni temu nadmorską miejscowością wstrząsnęło brutalne zabójstwo na nastolatku. Według informacji do których dotarł Zbigniew Stonoga, zabójcą 19-letniego Piotra Wawrzynowicza jest Paweł W. Na swoim profilu facebookowym opublikował jego zdjęcie. Według źródła Stonogi, chłopak przed śmiercią był strasznie torturowany. Miał zostać znaleziony bez gałek ocznych i mieć poodcinane części ciała.

Zbigniew Stonoga dowiedział się o brutalnej śmierci jaka spotkała Piotra Wawrzynowicza za Świnoujścia. Dostał list od mieszkańca miasta – według niego, jeden z morderców Piotrka jest dalej na wolności. To 25-letni Paweł W. który już w wieku 17 lat dokonał w grupie brutalnego pobicia. Paweł W. jest od lat znany policji, lecz autor listu podejrzewa, że świnoujska policja bała się cokolwiek z nim zrobić, i stąd poczucie bezkarności, które doprowadziło do śmierci Piotrka. To właśnie on miał najbardziej pastwić się nad Piotrkiem i ostatecznie doprowadzić do jego śmierci.

Policja w zmowie z bandytami?

Według informacji Stonogi  policja w Świnoujściu jest w zmowie z bandytami i od lat pobłaża przestępczemu półświatkowi. To jest jeden z powodów przez który mogło dojść do tragedii. Według nieoficjalnych informacji policja zatrzymała 3 z 4 bandytów, którzy uczestniczyli w morderstwie Piotra. Kiedy Paweł W. trafi za kratki?

swinoujskie.info

—————————

Policjanci po interwencji Zbigniewa Stonogi opublikowali list gończy wydany przez świnoujską prokuraturę za 26-letnim Pawłem Włodarczykiem. Szkoda, że tak późno. Od chwili morderstwa Piotrka Wawrzynowicza minęło bowiem 7 dni.  Mężczyzna ze zdjęcia jest poszukiwany w związku z zabójstwem, do którego doszło 29 grudnia 2016 roku.

– Na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Świnoujściu policjanci poszukują 26-letniego Pawła Włodarczyka, ostatnio zamieszkałego w Świnoujściu przy ulicy Krzywej. Mężczyzna poszukiwany jest w związku z zabójstwem 19-letniego Piotra Wawrzynowicza, do którego doszło 29 grudnia 2016 roku – informuje asp. sztab. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Wszelkie informacje dotyczące miejsca pobytu poszukiwanego Pawła Włodarczyka należy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu przy ulicy Krzywoustego 21, telefon 91-32-67-540, 91-32-67-551 bądź kontaktować się z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 lub 112.

Za ukrywanie miejsca przebywania poszukiwanego grozi kara!