Bez tytułu00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim zaprasza na spektakl Teatru Przy Stoliku „ Kim pani jest?” Andrzeja Niedoby z udziałem Ewy Sobiech i Ewy Sobczak, aktorek Teatru Współczesnego w Szczecinie. Przedstawienie odbędzie się 13 października ( czwartek) o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

Spektakl zorganizowany jest w ramach cyklu Morze Kultury dofinansowanego ze środków przekazanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego. Już teraz zapraszamy na następne spotkania w Bibliotece, 20 października o godzinie 17:00 z Szymonem Hołownią oraz 27 października także o godzinie 17:00 z Katarzyną Bondą.

Informacje : Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim, ul. Wolińska 9, tel. 91 38 20 541, e-mail : biblioteka-kamien@wp.pl

Młodsza z pań (Astrid Keller) jest znaną niemiecką dziennikarką. Nieoczekiwanie w jej domu pojawiła się obca kobieta(Elizabeth Henckel). Podaje się ona za bliską przyjaciółkę jej ciotki mieszkającej od lat w Stanach Zjednoczonych. Przeprowadza z Astrid rozmowę na temat przeszłości. Grzecznościowa początkowo rozmowa obu pań z czasem nabiera dramatycznego charakteru. Elizabeth podaje różne wersje wydarzeń z życia członków rodziny Astrid. Które z nich są prawdziwe i kim naprawdę jest Elizabeth Haenckel? Niezwykła dama w tajemniczy sposób znika, zostawiając rozmówczynię w rozterce. Astrid nie jest już pewna niczego – ani swojej tożsamości, ani przeszłości. Wszystko okazuje się być względne, nawet własny życiorys.