Od 1 sierpnia br. tancerze Tanecznego Klubu Sportowego „Jantar” w Wolinie wypoczywają i podnoszą swoje umiejętności sportowo-taneczne w zaprzyjaźnionym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Choszcznie. Szkolenia prowadzą specjaliści z zakresu tańców standardowych oraz latynoamerykańskich. Nie ma czasu na nudę!

SONY DSC

Choć naturalnie większość zajęć związana jest z tańcem, instruktorzy pamiętają też o zabawie i innych aktywnościach. W wolnym od zajęć tanecznych czasie, kadra wychowawców zapewnia szereg atrakcji, przy słonecznej aurze pogodowej kąpiele w pobliskim jeziorze, ognisko, dyskoteki i konkursy m.in. Dzień Sportu, Mam Talent, wybory Miss i Mistera Obozu, obozowe You Can Dance.

SONY DSC

Zajęcia integrują społeczność taneczną młodszą ze starszą oraz dzieci i młodzież z kadrą trenerską. Cała kadra, to starannie dobrani profesjonaliści, którzy mają fantastyczny kontakt z dziećmi i potrafią sprawić, że wspólnie spędzone chwile długo pozostają w pamięci uczestników.

SONY DSCObóz szkoleniowy dofinansowany został przez Burmistrza Miasta i Gminy Wolin w ramach zadania publicznego pn. WSPIERANIE I UPOWSZECHNIANIE KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU „Popularyzacja tańca sportowego wśród dzieci i młodzieży”. Głównym celem obozu szkoleniowego, który będzie trwał do 13 sierpnia jest przygotowanie tancerzy do kolejnego sezonu tanecznego w roku szkolnym 2016/2017.

Klub Tańca Sportowego „Jantar” w Wolinie