Wójt Gminy Świerzno serdecznie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na  spektakl „Tajemnice iluzji” Aleksandra Tkacza, który odbędzie się poniedziałek 12 czerwca o godz. 8:00 w Hali Sportowej w Świerznie.

Spektakl przygotowany jest z myślą o dzieciach, młodzieży i dorosłych. Jego forma jest bardzo atrakcyjna,  dopasowana do poziomu percepcji uczestników. Pobudza aktywność intelektualną oraz daje interesujący  pogląd na matematykę, fizykę  poprzez sztukę iluzji. Współudział widzów w rozwiązywaniu zadań  w trakcie spektaklu wywiera pozytywny wpływ na tworzenie aktywnych i twórczych postaw. Sztuka iluzji, świat czarów oraz bajek są dzieciom bliskie, korzystnie wpływają na rozwój wyobraźni, logicznego myślenia, dostarczają miłych wrażeń i niezapomnianych przeżyć.

Aleksander Tkacz od wielu lat zajmuje się sztuką iluzji, tworzy niezwykłe przedstawienia dla dzieci, młodzieży i dorosłej publiczności. W tych spektaklach można zobaczyć wspaniałe efekty iluzjonistyczne: pojawianie się, znikanie oraz metamorfozę osób, lewitacje  ludzi, a także przedmiotów, przecinanie na wiele sposobów, tajskie operacje,  przebijanie mieczami, przejście przez metalową klatkę; czytanie w myślach i wiele innych bardzo ciekawych elementów.  W trakcie spektaklu Aleksander Tkacz  tworzy iluzję w bezpośrednim kontakcie z publicznością. Jego sztuka trafia do każdego widza, uroczy uśmiech i wspaniała kreacja iluzjonisty wprowadzają w zachwyt i oczarowanie publiczność, zachęcając do wspólnej zabawy. Stworzona przez niego magiczna atmosfera pozwala widzom przenieść się w świat mitów i legend, w świat, choć  niewiarygodny, ale istniejący!

 źródło: www.aleksandertkacz.com